українська російська англійська
Впровадження медреформи відбуватиметься виважено, - Володимир Гройсман
08.06.2017 | 15:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Запровадження медичної реформи, розробленої Міністерством охорони здоров’я спільно з експертним середовищем та народними депутатами, відбуватиметься спільно з органами місцевої влади – обережно й виважено. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи з робочою поїздкою в Чернігові.

Він подякував Верховній Раді України, яка 227 голосами схвалила у першому читанні перші рішення з пакета законопроектів по медреформі, і запевнив, що документи опрацьовуватимуть далі.

«Я задоволений тим, що ми отримали 227 голосів. Це означає, що реформа охорони здоров’я розпочалась. Нам треба далі ретельно в комітетах Парламенту попрацювати і підготувати законопроекти до другого читання. Сподіваюсь, найближчим часом ухвалимо всі рішення, - сказав  Прем’єр-міністр. - А далі Уряд перейде до впровадження реформи».

Володимир Гройсман підкреслив, що запропоновані зміни – непрості, але вони правильні й очікувані. «І хочу всіх заспокоїти: ми будемо впроваджувати реформу спільно – з обласними, міськими, районними, сільськими радами, з об’єднаними територіальними громадами. Будемо рухатися виважено, аби не нашкодити і не зробити помилки», - підкреслив Глава Уряду.  

 

 

версія для друку