українська російська англійська
Підписаний Закон «Про ринок електричної енергії» відкриває можливості для споживачів обирати постачальника електричної енергії, - Ігор Насалик
08.06.2017 | 15:15
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 8 червня, під час візиту на Трипільську ТЕС ПАТ «Центренерго» Президент України Петро Порошенко підписав Закон України  "Про ринок електричної енергії", ухвалений Верховною Радою 13 квітня 2017 року.

Підписання цього Закону є важливим кроком для переходу на європейську модель енергетичного ринку та спрямований на впровадження норм Третього енергетичного пакета ЄС, у тому числі в питанні розділення компаній за напрямками розподілу і передачі електроенергії. Крім того, створюються ринкові умови для виробників електричної енергії, при цьому ціну встановлюватиме ринок.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик супроводжував Президента у поїздці. Коментуючи важливість події для представників ЗМІ, Міністр зазначив, що Закон забезпечує демонополізацію та вільну конкуренцію, відкриває можливості для споживачів обирати постачальника електричної енергії.

Також Міністр повідомив про те, що утворено робочу групу, яка працює над розробкою вторинного законодавства.

«Я дуже конструктивно дивлюся на реалізацію цього Закону», – наголосив Міністр.

 

версія для друку