українська російська англійська
Володимир Лапа у Китаї парафував тексти протоколів щодо експорту українського шроту соняшникового та бурякового жому
08.06.2017 | 17:04
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа у рамках робочого візиту до Китайської Народної Республіки взяв участь у Другій сесії діалогу між КНР та країнами Центральної та Східної Європи з питань контролю якості, інспекції та карантину, яка проходить у м. Нінбо з 5 по 10 червня 2017 року.

Друга сесія діалогу між КНР та країнами Центральної та Східної Європи була організована для поглиблення співробітництва у сфері контролю якості, інспекції та карантину між компетентними органами країн-учасників «Ініціативи економічного Шовкового Шляху».

Учасники зустрічі обговорили поточну епізоотичну ситуацію у країнах європейського регіону та Китаю та профілактичні заходи, які вживаються фітосанітарними та ветеринарними службами з метою упередження потрапляння шкідливих організмів та високопатогенних захворювань на території країн-учасників діалогу. У цьому контексті було приділено увагу питанням покращення роботи в цьому напрямку та проаналізовано можливості щодо посилення ветеринарних служб країн-учасників діалогу.

У рамках пленарної частини Другої сесії Володимир Лапа презентував діяльність та структуру Держпродспоживслужби, ознайомив з поточним епізоотичним станом України, а також поінформував про результати міжнародної діяльності Служби.

Крім того, за результатами зустрічей Голови Держпродспоживслужби з представниками Генеральної адміністрації нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки були остаточно узгоджені та парафовані тексти протоколів санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту з України до КНР шроту соняшникового та бурякового жому.

 

версія для друку