українська російська англійська
Майже 6 млн грн надійшло до місцевих бюджетів Кіровоградщини за результатами проведення земельних торгів у січні-травні 2017 року
09.06.2017 | 11:18
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Упродовж січня-травня 2017 року в Кіровоградській області продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування 18 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 1,6 га на суму 2,1 млн гривень.

Проведено 25 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування Кіровоградщини право оренди 32 земельних ділянок загальною площею 442,5 гектара. Загальна ціна продажу річної орендної плати – майже 1,8 млн гривень. Також продано на 2-х земельних торгах 2 земельні ділянки у власність площею 4,030 га, ціна продажу яких становить 1,617 млн гривень.

Варто зауважити, що Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено 12 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано право оренди 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 318,5 гектара. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 1,6 млн гривень.

Також Державними органами приватизації продано 1 земельну ділянку, на якій розташовано об'єкти державної власності площею 0,2874 гектара. Ціна продажу – 82,2 тис. гривень.

Фактично до місцевих бюджетів Кіровоградської області від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки з початку 2017 року надійшли кошти в сумі 5,9 млн гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку