українська російська англійська
У Мінсоцполітики відбулася презентація проекту зі зміцнення організацій роботодавців та соціального діалогу на регіональному рівні
09.06.2017 | 11:24
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

8 червня 2017 року в Мінсоцполітики в рамках обговорення проекту зі зміцнення організацій роботодавців та соціального діалогу на регіональному рівні, реалізація якого планується в Україні, відбулася робоча зустріч з його організаторами.

У заході взяли участь Франс Тьоннес – член Бундестагу, Ганс Манцке – представник Асоціації роботодавців металообробки та електричного машинобудування NORDMETAL (Німеччина), Генрі Циммерман – керівник проекту, Марія Ткаченко – координатор проекту, Маттес Бубе – директор Регіонального представництва Фонду ім. Фрідриха Еберта в Україні, Степаненко Олена – в. о. Секретаря Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Олександр Шубін – заступник Голови Федерації профспілок України, Василь Піддубний – заступник Голови Об'єднання організацій роботодавців України, фахівці Мінсоцполітики, профспілок, Національної ради.

У ході зустрічі її учасники обговорили проблемні питання у сфері трудових, соціальних, економічних відносин, що потребують нагального вирішення, перспективи співпраці в рамках зазначеного проекту, зазначивши, що активний соціальний діалог сприяє безперервному економічному розвитку країни.

Організаторами проекту проведено його презентацію, визначено мету, відповідно до якої територіальні організації роботодавців набирають сили як соціальні партнери і сприяють конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва в Україні, обговорено заплановані результати та план заходів на 2017 рік.

 

 

версія для друку