українська російська англійська
Глава Уряду подякував народним депутатам за ухвалення важливих законопроектів з енергоефективності та медреформи
09.06.2017 | 11:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив вдячність народним депутатам України за результативне голосування по декількох важливих законопроектах, зокрема тих, що стосуються питань енергоефективності та медичної реформи. Про це Глава Уряду сказав у ході «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді 9 червня.

Законопроекти були внесені в порядок денний сесії і проголосовані цього тижня.

«Хочу подякувати за підтримку непростих і важливих рішень – проекту закону по енергоефективності та старту медичної реформи. Важливо приймати рішення, що змінюють в кращий бік життя наших громадян», - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що в Україні є різні політичні сили – одні змагаються за успіх країні, інші – «за владу і власний рейтинг». Втім, впевнений Прем’єр, чим успішнішими будуть перетворення в державі, тим менше буде поля для популізму й політичних спекуляцій.

«Наше завдання – розвивати економіку, підвищувати соцстандарти, підвищувати пенсії», - сказав Володимир Гройсман. Він підкреслив, що вже цього літа очікує від парламентарів схвалення урядового проекту пенсійної реформи, що дасть можливість підвищити вже з 1 жовтня пенсії 9 млн українських пенсіонерів.

«Важливо керуватися принципом - чим краще людям, тим краще всім нам. Розраховую на вашу подальшу підтримку», - сказав Глава Уряду, звертаючись до парламентарів. 

 

версія для друку