українська російська англійська
Глава Уряду закликав всі політичні сили підтримати урядовий проект пенсійної реформи
09.06.2017 | 15:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається вже наступного тижня представити урядовий проект пенсійної реформи членам Національної ради реформ при Президенті України, а згодом – Парламенту, і закликає всі політичні сили підтримати пенсійні ініціативи і не блокувати процес підвищення добробуту українців. Про це Глава Уряду сказав, спілкуючись з представниками регіональних ЗМІ.

«Я би хотів, аби наступного тижня було проведено засідання Національної ради реформ, потім одразу Уряд внесе законопроект у Парламент. Ми будемо зустрічатися з усіма фракціями і заручатися підтримкою», - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, не голосувати за реформу означає зрадити інтереси громадян. «Що пропонує Уряд, Президент і коаліція? Ми пропонуємо прийняти реформу, і вже з 1 жовтня підвищити пенсії  9 млн пенсіонерів. Той, хто не буде голосувати – зупинить процес. Тут же немає такого, щоб зачекати ще півроку, - сказав Володимир Гройсман. – В цій реформі немає нічого поганого. Але якщо не голосуєш – значить, блокуєш процес».

Володимир Гройсман зазначив, що знає тих, хто намагатиметься загальмувати реформу.  «Але які в них потім будуть аргументи? Що «злочинний уряд» підняв пенсії?, - сказав Прем’єр. – У когось є заздрість. Будучи при владі, вони не змогли знайти необхідних рішень. А ми знайшли. І зараз вважаємо, що треба навколо них об’єднуватися. І це буде персональна відповідальність кожного політичного діяча».

Прем’єр закликав всі фракції й групи включитися в процес і консолідувати голоси в підтримку реформи. «Тут немає влади й опозиції. Тут є люди, які чекають рішень, - підкреслив Володимир Гройсман. – Я беру на себе відповідальність за те, що щось буде не так. Але все буде так. Я говорю це впевнено».

Він звернув увагу, що говоритиме з усіма членами Парламенту, оскільки йдеться не про політичні погляди, а про український народ. «Я не ховаюся за рішеннями. Спитайте з мене – в жовтні, в листопаді. Реформа буде проведена ідеально –  і всі її відчують. Я готовий нести відповідальність і звітувати», - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку