українська російська англійська
На Київщині стартувала друга хвиля Всеукраїнського проекту мовних пришкільних таборів "GoCamp 2017"
09.06.2017 | 16:23
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

9 червня на території дитячого оздоровчого центру “Дніпро” в смт Козин стартувала друга хвиля Всеукраїнського проекту мовних пришкільних таборів “GoCamp 2017”.

Проект літніх пришкільних таборів GoCamp розпочався 26 травня, і майже 200 волонтерів GoCamp вже працюють у школах по всій Україні, де навчають школярів англійською, французькою та німецькою мовами. Завдяки іграм, невимушеному спілкуванню та власному прикладу вони демонструють дітям, як бути лідерами та свідомими громадянами, як не боятися говорити іноземною мовою та поважати інші культури та нації.

Перед тим, як відправитись у свій табір GoCamp, з 8 по 11 червня іноземні волонтери на базі «Дніпро» пройдуть навчання методики роботи з дітьми, презентуватимуть кожен свої країни та дізнаються необхідну їм інформацію про Україну.

Участь у відкритті взяли заступник Міністра молоді і спорту Олександр Ярема, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба,  голова Київської ОДА Олександр Горган, Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, заступником Голови дипломатичної місії США в Києві Джордж Кент,  директор ГО Global Office Оксана Нечипоренко та співзасновник ГО Global Office, народний депутат України Мустафа Найєм.

Вітаючи учасників цього масштабного освітньо-культурного  заходу, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема зазначив, що реалізація подібних проектів сприяє вихованню  всебічно розвиненого покоління молодих громадян України. Він подякував волонтерам-таборувальникам за допомогу у розвитку дитячих навичок, що дає можливість краще  підготуватися до нових викликів.

«Вірю, ви — волонтери, є агентами позитивних змін в Україні. Сподіваюся, коли повернетеся до своїх домівок ви розповісте про нашу гостинність і красу нашої країни для просування позитивного іміджу України у всьому світі. Ми високо цінуємо, що ви тут в якості добровольців, і сподіваємося, що своїм прикладом зробите волонтерський рух популярним серед маленьких українців», - зауважив Олександр Ярема.

За словами посадовця, молодіжні обміни відкривають можливість налагодити та розширити взаємини між різними культурами. Він розповів, що минулого року в Україні створено Ради молодіжних обмінів з Польщею і Литвою та поділився досвідом участі української молодіжної делегації у  програмі Японії «Sheep for World Youth».

«Є багато програм, відкриті для української молоді в різних державах, і ми хотіли б відкрити Україну для інших країн і готові до прийому гостей в нашій країні», - наголосив заступник Міністра.

 

версія для друку