українська російська англійська
Павло Петренко відвідав Хмельницький
09.06.2017 | 17:53
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Під час візиту було підписано договір з Хмельницькою обласною радою щодо реалізації комунального майна через Систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ).

«Саме Хмельницька обласна рада серед перших прийняла рішення перевести систему продажів комунального майна на максимально прозору й відкриту платформу. Тепер майно, яке не використовується громадою, може бути реалізоване через електронний майданчик, а не списуватиметься чи за безцінь віддаватиметься «своїм», - сказав у ході підписання очільник Мін’юсту.

Завдяки торгам на публічному майданчику місцева громада зможе реалізувати своє майно за ринковими цінами і отримати додаткові кошти до власного бюджету.

Міністр юстиції також звернув увагу на те, що захист доступу до даних СЕТАМ здійснюється з використанням найпрогресивніших технологій.

«Ми почали співпрацю з Урядом США і американськими компаніями, які розробляють найсучасніші технології управління і захисту баз даних. З використанням технології Blockchain будують свої системи управління і захисту даних найбільші світові банки і міжнародні корпорації», - наголосив він.

У рамках візиту Павло Петренко також відвідав Хмельницький міський перинатальний центр, де вручив перші документи батькам 5 новонароджених малюків.

«Я глибоко переконаний, що народження дитини – це найвизначніше свято для кожної родини. І саме тому наше завдання – зробити всі бюрократичні процедури, які супроводжують появу на світ нового українця, якомога простішими і максимально зручними для його батьків. Батьки мають проводити час з малюком, а не бігати кабінетами чиновників. Хмельниччина у цьому плані є дуже прогресивною. 2500 немовлят за минулий рік отримали перші документи малюків у наших фронт-офісах, які розміщені безпосередньо у пологових будинках Хмельниччини», - зауважив очільник Мін’юсту.

Він побажав новонародженим зростати здоровими, щасливими і у мирній країні.

Окрім того, очільник Мін’юсту побував у Хмельницькій школі мистецтв, де в рамках проекту «Шлюб за добу» проводяться урочистості в етнічному стилі.

«Я переконаний, що збереження українських традицій є дуже важливим для нашої країни. Адже у віковічних традиціях зашифровані генетичні корені нашого народу», - зазначив він.

Міністр привітав молодят, які брали шлюб, та вручив їм перші спільні сімейні документи.

Павло Петренко взяв участь у флешмобі з нагоди початку дії безвізового режиму з Євросоюзом, провів нараду з представниками органів юстиції та системи безоплатної правової допомоги Хмельницької та 5 навколишніх областей, а також провів особистий прийом громадян у Хмельницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 

 

 

версія для друку