українська російська англійська
У Брюсселі відбулося друге засідання кластера 6 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС
09.06.2017 | 18:33
Урядовий офіс з питань європейської інтеграції СКМУ

8 червня 2017 р. у Брюсселі відбулося друге засідання кластера 6 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС.

Українську делегацію очолювала заступник Міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Оксана Сивак, а європейську – керівник підрозділу з питань стратегії та інструментів Європейської політики сусідства Європейської служби зовнішніх дій Джанлука Гріппа. Функції української частини секретаріату кластера виконував Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

У ході засідання обговорювалися питання двостороннього співробітництва у сферах:

-  соціальної політики та забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків,  зокрема у контексті реформування пенсійної системи України та системи соціальної допомоги (соціальних пільг);

-  зайнятості населення, зокрема у контексті забезпечення безпеки та гігієни праці;

-  охорони здоров’я, зокрема у контексті розвитку системи громадського здоров’я та впровадження медичної реформи в Україні.

За результатами засідання визначено подальші спільні кроки на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС стосовно соціально-трудової сфери та сфери охорони здоров’я України, зокрема щодо реформи соціальної допомоги, заходів соціальної адаптації і реінтеграції внутрішньо переміщених осіб, активізації соціального діалогу, наближення до європейських стандартів у сфері охорони здоров’я.

Наприкінці зустрічі сторони висловили задоволення результатами двостороннього співробітництва та готовність і надалі здійснювати обмін досвідом щодо пенсійної реформи, соціальної інспекції, розвитку системи громадського здоров’я та інших питань спільного інтересу.

 

 

версія для друку