українська російська англійська
Сергій Князєв: Систему навчання на спеціальних дисциплінах потрібно докорінно змінити
09.06.2017 | 19:42
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

Зміни у відомстві відбуваються безпосередньо у процесі несення служби правоохоронцями, але рівень освіти у системі підготовки поліцейських є недостатнім та буде змінений найближчим часом. Про це Голова Національної поліції повідомив сьогодні, 9 червня, під час робочої поїздки до Одеської області.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Національної поліції Сергій Князєв та ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Іван Катеринчук заклали символічну капсулу на місці майбутньої побудови нового корпусу Одеського державного університету внутрішніх справ.

Глава МВС України Арсен Аваков наголосив, що сьогодні будується нова поліція, насамперед – на рівні підготовки поліцейських.

«Так, ми оснащуємо поліцейських новими автомобілями, новими технічними засобами, новими законами, але головне, чого ми чекаємо, від нової поліції – нового рівня самосвідомості від кожного з вас», – зазначив Арсен Аваков.

За його словами, фундаментально важливо мати центри підготовки правоохоронців. Один із базових і стратегічних центрів такої підготовки буде знаходитися в Одесі. Також Міністр внутрішніх справ України додав, що глава Національної поліції Сергій Князєв ставить абсолютно нові завдання для поліцейських сил. Тому програма підготовки поліцейських кадрів буде розглядатися в широкому сенсі.

«Я хочу, щоб весь навчальний процес був адекватним до нових викликів. Нам не потрібні старі підходи. Нам потрібні компетентні, добре підготовлені фахівці з кожного напряму. Упевнений, що колектив університету з цим впорається», – підкреслив Арсен Аваков.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що сьогодні триває не лише реформування підрозділів Нацполіції – поліція щоденно несе службу під час цього процесу.

«Ми показуємо своєю роботою громадянам, що гідні того, щоб називатися поліцейськими нашої держави – України», – зазначив Сергій Князєв.

Він також додав, що керівництво відомства не влаштовує базовий рівень освіти, яку отримують спеціалісти не лише «вузької» спеціалізації кримінальної поліції, але й загального профілю.

«Ми прийшли до єдиної думки, що протягом короткого періоду докорінно змінимо систему навчання на спеціальних дисциплінах», – сказав Сергій Князєв, зазначивши, що це дасть можливість випускникам відомчих вишів по прибуттю до підрозділів одразу розпочати ефективну роботу.

У межах заходу очільники відомств вручили відзнаки та грамоти десятьом кращим працівникам вишу.  

Нагадаємо, що нещодавно відбулася зустрічі із представниками вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку поліцейських.  Під час наради присутні обговорили проблемні питання щодо навчання та перепідготовки працівників кримінального блоку.

 

версія для друку