українська російська англійська
Арсен Аваков: Держава приділяє особливу увагу прикордонникам, які дбають про безпеку і якість життя українців
10.06.2017 | 15:12
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 10 червня, у рамках робочого візиту на Одещину Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив сертифікати і ключі від квартир у новобудові родинам дев’ятьох військовослужбовців Ізмаїльського прикордонного загону ДПС.

Глава МВС підкреслив, що належне забезпечення прикордонників, зокрема й житлом, є вкладом у надійність кордону й безпеку в державі. «Ми сьогодні додаємо цьому місту, цьому району безпеки. Тому що безпека не буває надлишковою. Безпека дає ріст економіки, ріст якості життя. А тим офіцерам, які забезпечують якість життя, держава приділяє особливу увагу», – сказав Арсен Аваков.

«Отримання квартири справжнє заслужене свято для родини військовослужбовців, які з честю виконували свій обов’язок», – зазначив начальник Південного регіонального управління ДПС Сергій Косік. Він висловив вдячність керівництву Міністерства внутрішніх справ і Державної прикордонної служби, за ініціативи і підтримки яких реалізовується відомча програма забезпечення прикордонників житлом. З початку 2015 року на Одещині житло вже отримали 73 родини прикордонників. Заплановане будівництво ще більше 160 осель, у яких сім’ї прикордонників відсвяткують новосілля у 2019 році.

Своєю чергою міський голова Андрій Абрамченко підкреслив, що історія Ізмаїла нерозривно пов’язана з долями прикордонників, з кордоном, тому для містян дуже важливо, щоб родини прикордонників жили комфортно. «Місто робитиме все, щоб так і було», – запевнив Андрій Абрамченко і подякував прикордонникам за самовідданий захист кордону.

 

версія для друку