українська російська англійська
В Астані на EXPO-2017 Україна презентує досягнення у відновлюваній енергетиці
10.06.2017 | 15:24
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

10 червня в Астані, столиці Казахстану, розпочала роботу Міжнародна спеціалізована виставка EXPO-2017 «Енергія майбутнього».  Серед 115 країн світу участь у заході такого масштабу бере і Україна. Це перша участь країни на міжнародній виставковій арені після кількарічної перерви.

Національний стенд України представлено у павільйоні «Silkway Plaza». Для учасників виставки, іноземних гостей, представників міжнародних організацій Україна підготувала свої кращі напрацювання – законодавчі досягнення, інновації, інвестиційно-привабливі проекти тощо.

У перший день виставки на українському стенді запрацювала інтерактивна інформаційно-пошукова система, де представлено вітчизняні компанії у сфері відновлюваної енергетики та успішно діючі «зелені» проекти. Cкориставшись цією системою, учасники виставки дізнаються і про розроблені проекти, які є перспективними з точки зору інвестування та отримання прибутку.

Крім цього, Україна презентує відвідувачам виставки кращі розробки компаній-флагманів «зеленої» енергетики, а також стартапи, зокрема: вітрогенератор українського виробництва, жалюзі, що виробляють електричну енергію.

Нагадаємо, що у перший тиждень роботи виставки, а саме - 15 червня, відбудеться Національний день України. Основною подією цього дня стане українсько-казахський бізнес-форум: «Україна-Казахстан: нові горизонти економічного співробітництва».

Довідково:

Виставка EXPO-2017 працюватиме з 10 червня по 10 вересня. Серед її учасників – 115 країн та 22 міжнародні організації (ЮНЕСКО, ЮНІДО, Світовий банк та інші). Вчора, 9 червня, відбулася урочиста церемонія відкриття виставки з феєричною концертною програмою, лазерним шоу та феєрверком.

 

версія для друку