українська російська англійська
У «Борисполі» прикордонники провели координаційну нараду з представниками FRONTEX
10.06.2017 | 15:59
ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Сьогодні у міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники провели координаційну нараду з представниками європейського агентства з охорони зовнішніх кордонів країн-членів Європейського Союзу - FRONTEX щодо оперативного співробітництва, підвищення безпеки кордонів,порядку обміну інформацією, обміну досвідом, протидії нелегальній міграції та транскордонній злочинності.

Участь у нараді взяв заступник директора департаменту-начальник управління прикордонного контролю Держприкордонслужби України генерал-майор Юрій Лисюк та 11 представників від агентства FRONTEX. Варто зазначити, що вже після старту безвізу для України семеро учасників представників FRONTEX з Франції, Польщі, Естонії, Італії та Чеської Республіки перебуватимуть у двох столичних аеропортах – «Київ» та «Бориспіль», ще двоє представників - у аеропортах «Одеса» та «Львів».

Місія FRONTEX - сприяння, координація і розвиток управління європейськими кордонами у відповідності з основним законом ЄС права застосування концепції Комплексного Управління Кордонами. Основними напрямками діяльності агентства є спільна діяльність, навчання, дослідження, робота у сфері аналізу ризиків, забезпечення швидкого реагування, функціонування інформаційних систем і середовища обміну інформацією, допомога державам-членам у спільних операціях. Виконуючи свій мандат, FRONTEX підтримує тісні зв'язки з іншими партнерами ЄС, що беруть участь у розвитку галузі свободи, безпеки та правосуддя, такі як Європол, Євростат, Євроюст, EAR, CEROL, а також з митними органами з метою сприяння загальної згуртованості.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України надіслала офіційний запит до FRONTEX взяти участь у заходах по безвізу, на який відгукнулися представники таких країн як Австрія, Бельгія, Болгарія, Кіпр, Чехія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція і Швейцарія.

 

версія для друку