українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
11.06.2017 | 09:14
АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Учора пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в’їзду/виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишався динамічним.

Загалом протягом минулої доби через КПВВ перетнули 33,8 тисяч осіб та 5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 7520 осіб та 905 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8460  осіб та 1730 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7135 осіб та 1565 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3340 осіб та 880 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7420 осіб.

Сьогодні зранку на в’їзд та виїзд у контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 50/80; «Мар’їнка» – 30/100; «Новотроїцьке» – 5/10; «Гнутове» – 10/20.

Учора в контрольних пунктах в’їзду/виїзду «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» прикордонники Донецького та Краматорського загонів у двох випадках виявили порушників законодавства. Наші співвітчизники (чоловік та жінка) під час проходження перевірки надали паспорти громадян України з ознаками часткової підробки. Громадян передано представникам Нацполіції.

Крім того, в КПВВ «Майорське» співробітники Держприкордонслужби зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свою пропозицію наш співвітчизник отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

 

версія для друку