українська російська англійська
Більше мільйона гривень надійшло до держбюджету за адмінпослуги, надані фахівцями Держгеокадастру у Миколаївській області
12.06.2017 | 16:22
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року фахівці землевпорядної служби Миколаївської області надали населенню 44 905 адміністративних послуг. На платній основі землевпорядники надали 13 835 адмінпослуг. Інші 31 066 послуг або 69% від загальної кількості – на безоплатній.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Миколаївської області перерахували до бюджету 1 млн 92 тис. гривень. Найбільші надходження у розмірі 971 840 грн отримано за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 87 232 грн надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 9 896 запитів – стосувались державної реєстрації земельної ділянки. Інші 3 487 адмінпослуг – запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також землевпорядники виготовили 5 470 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

версія для друку