українська російська англійська
Олександр Ярема: Учасники Українсько-польської ради обмінів молоддю втілюють в життя якісні та важливі проекти
12.06.2017 | 16:34
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

12 червня під головуванням заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми пройшло чергове засідання Українсько-польської ради обмінів молоддю.

Українсько-польську раду обміну молоддю було засновано у 2015 році з метою активізації співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами України та Республіки Польща. Одним з шляхів реалізації такої співпраці стало проведення конкурсу молодіжних проектів. І як підкреслив Олександр Ярема на початку засідання,  інтерес до цієї ініціативи значно підвищився, в порівнянні з минулорічним досвідом,  розширилася також і географія учасників.

«Якість поданих проектів суттєво зросла.  На другому році проведення конкурсу його учасники більш цілісно сприймають його цілі та завдання. Дуже приємно спілкуватися з організаціями, задуми яких були підтримані минулого року з українського боку. Вони продовжують спілкування з польськими друзями і поза межами проекту та разом проводять різноманітні спільні заходи”, - зазначив заступник Міністра.

Він також підкреслив, що спрощення візового режиму між Україною та країнами-членами ЄС позитивно вплине на реалізацію проектів. “Ми разом робимо спільну справу. І ця справа отримала додаткові ресурси для свого росту”.

У свою чергу Міністр освіти Польщі Мажена Драб відзначила внесок самої команди Українсько-польської ради обмінів.

“Я думаю, що команда,  яку ми створили — це команда, яка розуміє один одного  і співпрацює між собою  в одному напрямку. Видно, що наша робота дає свій ефект. Це добре відображає покращена якість підготованих конкурсних проектів”

За словами посла Польщі в Україні  Яна Пєкло, про важливість місії говорить присутність на засіданні представників не лише Уряду країн, а й представників Парламенту та Адміністрації Президента. Пан посол розповів, що подібні приклади молодіжних обмінів в Польщі давно і плідно реалізовуються з Німеччиною. Він висловив сподівання, що не менш успішною стане співпраця з Україною.

 

версія для друку