українська російська англійська
Володимир Гройсман: Київ готовий долучитися до проекту формування нового газового коридору Хорватія - Угорщина - Україна
13.06.2017 | 13:03
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна в рамках диверсифікації поставок природного газу та з метою налагодження нових форм співпраці в енергетичній сфері з країнами Євросоюзу готова долучитися до проекту формування нового газового коридору Хорватія – Угорщина – Україна, який передбачає використання потужностей LNG-терміналу на хорватському узбережжі.   

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час переговорів з Прем’єр-міністром Хорватії Андреем Пленковичем. Переговори пройшли в рамках офіційного візиту Володимира Гройсмана в Хорватію.

«Ми зацікавлені у тому, щоб створити газовий коридор Хорватія – Угорщина – Україна і все будемо робити для того, щоб цей проект наблизився до повноцінної реалізації. Ми зацікавлені у такому постачанні газу в Україну», - сказав Глава Уряду.

Проект входить в пакет ініціатив Президента Хорватії Колінди Грабар-Китарович по формуванню Центральноєвропейської вертикалі співпраці "Адріатика- Балтика - Чорне море" і передбачає не тільки організацію поставок палива, а й можливе об'єднання газотранспортних систем трьох країн.

 

версія для друку