українська російська англійська
Глава Уряду в Загребі: діапазон сфер для співпраці українсько-хорватського бізнесу - від агросектору до машинобудування й енергетики
13.06.2017 | 14:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Діапазон напрямків, в яких доцільно розвивати ділові стосунки між Україною та Хорватією, надзвичайно широкий і включає агросектор, металургію,  фармацевтику, машинобудування, енергетику, туризм, будівництво. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття українсько-хорватського ділового форуму в Загребі.

Захід став 12-тим за рахунком і другим за останні півроку. Форум пройшов в рамках офіційного візиту Володимира Гройсмана до Хорватії. Участь в його роботі також взяв Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович.

   «Ми маємо широкий спектр можливостей для нашої співпраці. Минулий рік показав, що обсяг двосторонньої торгівлі зростає – це добрий сигнал», - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що Київ запрошує хорватські компанії брати участь у державних інфраструктурних програмах, проектах військово-технічного співробітництва, тим більше, що економіка України демонструє зростання й зміцнення, а Уряд докладає всіх зусиль для покращання ділового клімату та інвестування.

«Базові умови для ведення бізнесу в Україні вже створені, - сказав Глава Уряду. – Будемо сприяти поглибленню ділових контактів між нашими країнами, вивчати сфери найбільшого інтересу».

Однією з таких сфер, на переконання Володимира Гройсмана, є енергетика. «Ми вітаємо ініціативу створення газового коридору Хорватія – Угорщина – Україна, адже працюємо над диверсифікацією постачання газу, і дуже зацікавлені брати участь в ініціативі Президента Хорватії «Адріатика – Балтика - Чорне море». Маємо тут величезні перспективи для  підвищення наших транзитних можливостей», - зауважив Володимир Гройсман.

 

версія для друку