українська російська англійська
Володимир Гройсман: Україна і далі боротиметься за демократичні цінності, відновлення територіальної цілісності та поваги до міжнародного права
13.06.2017 | 14:11
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна спільно із європейськими партнерами та країнами цивілізованого світу продовжить і далі відстоювати демократичні цінності, боротися за відновлення своєї територіальної цілісності та повернення поваги до міжнародного права, протидіючи російській агресії. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами за підсумками зустрічі із Прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем.

Зустріч відбулася у рамках першого офіційного візиту Володимира Гройсмана до Хорватії.

"Агресія Російської Федерації простирається поза межами України, і це є серйозний виклик для усього цивілізованого  світу, і я дякую Хорватії за принципову позицію у цьому питанні. Спільно з Європейським Союзом, усім цивілізованим світом Україна буде боротися за демократію, відновлення своєї територіальної цілісності і повернення поваги у світі до міжнародного права", - наголосив Володимир Гройсман.

Глава Уряду підкреслив, що Україна зазнала не лише військової, а й економічної, енергетичної та інформаційної агресій та кібератак. Так, усі ті, хто сьогодні виступає із засудженням позиції Росії та відстоюванням міжнародного права, зазнають критики з боку російських засобів масової інформації, що є ще одним проявом гібридної війни, переконаний Володимир Гройсман.

"Вчора був День Росії. Я би побажав Росії двох речей: звільнити Україну від своїх військ і бойовиків, і стати по-справжньому демократичною державою. Я розумію, що ці питання сьогодні для Росії не є пріоритетними, – підкреслив він. – Та Україна - абсолютно мирна країна, і ми готові і далі захищати мир і свободу і у солідарності з усім світом відстоювати ці цінності".

Окремо Прем’єр-міністр України подякував усьому хорватському народу та керівництву країни, зокрема Прем’єр-міністру Республіки Хорватія Андрею Пленковичу особисто, за принципову позицію і системну підтримку України у непростий історичний час.

Він також зауважив, що Хорватія реалізує низку програм гуманітарної підтримки, зокрема з оздоровлення дітей з територій на лінії розмежування та підтримки українських воїнів.

 

версія для друку