українська російська англійська
Київ та Загреб знаходяться на високому рівні двостороннього діалогу, - Володимир Гройсман
13.06.2017 | 14:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та Хорватія знаходяться на високому рівні двостороннього політичного діалогу та вживатимуть спільні заходи для поглиблення та розширення напрямків співробітництва у різних галузях. Про це зазначили Прем’єр-міністри України та Республіки Хорватія Володимир Гройсман та Андрей Пленкович, спілкуючись із журналістами за підсумками зустрічі у ході офіційного візиту до Загреба.

Володимир Гройсман зауважив, що це його перший офіційний візит до Хорватії, і він  відбувається у відповідь на візит Андрея Пленковича до Києва у листопаді 2016 році. Такі взаємні відвідини глав Урядів відбуваються уперше за 25 років дипломатичних стосунків між країнами і свідчать про активізацію двостороннього політичного діалогу.

"Ми сьогодні знаходимося на високому рівні нашого двостороннього діалогу, наша співпраця зараз знаходиться на доброму рівні", - сказав Глава українського Уряду і подякував хорватському народу та керівництву країни за принципову підтримку Києва у непростий історичний час.

Глава Уряду України також відзначив особисту роль Прем’єр-міністра Хорватії Андрея Пленковича в підтримці України у досягненні безвізового режиму із ЄС та завершенні ратифікації Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

"Сьогодні Україна має повноцінний безвізовий режим з ЄС, маємо ратифіковану Угоду про асоціацію із Європейським Союзом, яка найближчими місяцями вступить в дію. Україна має сьогодні зростаючу економіку, а це означає, що Україна і далі буде продовжувати системні зміни усередині, буде забезпечувати повну європейську інтеграцію у тому числі на законодавчому рівні. І досвід Хорватії як країни, що нещодавно вступила до Європейського Союзу, для нас є дуже важливим. Ми, беззаперечно, будемо поглиблювати нашу співпрацю", - наголосив Володимир Гройсман.

За його словами, Україна та Хорватія мають широкий спектр напрямків для поглиблення співпраці, зокрема щодо військо-технічного співробітництва, енергетики, торговельно-економічної співпраці, туризму та культурно-гуманітарної сфери.

У свою чергу Андрей Пленкович висловив готовність Хорватії підтримувати Україну на євроінтеграційному шляху, зокрема щодо наближення національного законодавства до норм ЄС, а також представлення українських інтересів в Європейському Парламенті.

 

версія для друку