українська російська англійська
Мінекономрозвитку: Prozorro.Продажі став одним із кращих антикорупційних стартапів світу
13.06.2017 | 18:11
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 13 червня, в місті Хайдерабад (Індія) проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна ProZorro.Продажі переміг у демо-дні фіналу конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge.  

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов привітав команду Prozorro.Продажі: «Це величезний успіх Олексія Соболева та його команди. Сподіваюсь, дуже скоро Prozorro.Продажі перетворяться із урядового стартапу на повноцінну організацію, яка реалізовуватиме усе державне майно».

Керівник проекту ProZorro.Продажі Олексій Соболев: «Ми перемогли в одному із шести демо-днів фіналу конкурсу від Сiti банку, обійшовши сильні проекти з Індії та Кенії. У фіналі із 103 учасників вийшло 6 переможців. Кожен з яких отримає підтримку СІТІ у запровадженні проекту по всьому світу. Завтра я зустрічаюсь із міністром індійського штату Телінгана населенням 30 млн чоловік, він дуже зацікавився нашою системою. Також проект ProZorro.Продажі досить активно обговорюють на предмет запровадження й інші учасники».

Із понад 70 країн світу та 1000 заявок учасників до фіналу було відібрано 103 проекти. Найбільшу кількість проектних рішень було запропоновано від Сполучених Штатів Америки (24), Індії (18), Великобританії (14). Від України - 1.

 

версія для друку