українська російська англійська
Хорватія послідовна у своїй підтримці територіальної цілісності України й засудженні російської агресії, - керівництво країни
13.06.2017 | 20:12
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Республіка Хорватія була й залишається вірним союзником України, послідовно підтримує територіальну цілісність нашої держави й засуджує російську агресію проти Києва на Сході. Про це йшлося на переговорах керівництва Республіки з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Візит Глави Уряду України відбувся вперше за 25 років дипломатичних стосунків обох держав і став значним поштовхом для розвитку двосторонніх відносин, як в політичній, так і економічній площині.      

Так, Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович підкреслив, що Загреб не визнає незаконної анексії Криму. «Ми будемо допомагати досвідом у плані реінтеграції Донецької та Луганської областей», - сказав очільник Уряду Хорватії.

У свою чергу Глава Парламенту Хорватії Гордан Яндрокович звернув увагу, що в питаннях поваги до територіальної цілісності Київ має «абсолютну підтримку Загреба».

Таку ж позицію висловила Президент Хорватії Колінда Грабар-Китарович. «Хочу підкреслити свою повагу до суверенітету і територіальної цілісності України, її політичної свободи. Хорватія продовжить підтримувати вас у Раді Європи, Європейському Союзі, ОБСЄ, ООН, НАТО, особливо у зв’язку з переговорами про більш тісне залучення України до структур Європейського Союзу та НАТО, - сказала Президент. – Ми також підтримуємо зусилля усіх сторін у рамках Мінського процесу».

 

версія для друку