українська російська англійська
Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області за січень - травень 2017 року забезпечило відшкодування втрат майже на 12 млн грн
14.06.2017 | 09:17
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – травня 2017 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області забезпечили  відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 12 млн грн.

Окрім того, через виявлені порушення у сфері публічних закупівель у 36 випадках відмінено конкурсні торги на загальну суму 559 млн грн.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 15 заходів впливу, а саме: в 11 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 3 – зменшено бюджетні асигнування та прийнято 1 вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

За недотримання законодавства 75 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 15 – до дисциплінарної,  3 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 3,6 млн грн.

 

версія для друку