українська російська англійська
Місцеве самоврядування має рухатися до скорочення видатків на енергоносії, - Геннадій Зубко
14.06.2017 | 12:56
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 червня, Уряд впроваджує нову систему бюджетного планування. Завдяки фінансовій децентралізації, яка почалася з 2015 року, місцеве самоврядування сьогодні вже має можливість планувати свої бюджети на найближчі три роки. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняту стратегію  «Основні напрямки бюджетної політики на 2018-2020 роки».

«У 2017 році розмір місцевих бюджетів складає 170 млрд гривень по плану, на 2018 рік – заплановано 248 млрд гривень, зростання очікуємо ще на 154 млрд гривень. Для нас дуже важливе не тільки зростання місцевих бюджетів, а й скорочення їх видатків, насамперед, на енергоносії в рамках реформи енергоефективності», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр підкреслив, що сьогодні країна рухається до енергонезалежності та впроваджує енергоефективні заходи. Це стосується житлового сектору і домогосподарств українських родин. «Тому в рамках середньострокового планування ми підтримуємо стале і стабільне фінансування від держави як теплих кредитів, так і фінансування Фонду енергоефективності на наступні роки в розмірі до 2 млрд гривень», - зазначив він.

 

версія для друку