українська російська англійська
15 червня в Астані на EXPO-2017 відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Україна – Казахстан: нові горизонти економічного співробітництва»
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

15 червня в Астані (Республіка Казахстан) в рамках проведення Національного дня України на Міжнародній спеціалізованій виставці ЕКСПО-2017 «Енергія майбутнього», відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Україна - Казахстан: нові горизонти економічного співробітництва».

Форум стане унікальною платформою для налагодження співпраці України та Казахстану у відновлюваній енергетиці.

Захід має на меті встановити тісний діалог між українськими та міжнародними компаніями, що працюють у сфері відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, а також з представниками урядів інших країн, неурядовими організаціями та незалежними експертами.

Представлені в рамках Форуму досвід, напрацювання та інвестиційні проекти сприятимуть розвитку відновлюваної енергетики не тільки в Україні і Казахстані, а й в усьому світі.

Основні доповідачі і цільова аудиторія Форуму: високопосадовці, керівники енергетичних компаній, представники профільних асоціацій.

Місце проведення Форуму: готель «Рамада Плаза Астана», м. Астана, вул. Абая, 47.

Початок заходу о 15:00 (за місцевим часом).

Перед початком Форуму учасники матимуть змогу відвідати тематичні стенди України та Казахстану. Крім того, значна частина Форуму буде присвячена зустрічам в форматі B2B.

У рамках Національного дня України відбудуться й культурні заходи. У відкритті дня візьмуть участь представники української діаспори,  артисти, зокрема рок-група «KozakSystem». Родзинкою культурної програми стане представлення найдовшого рушника, створеного з нагоди участі України у виставці ЕКСПО-2017.

 

версія для друку