українська російська англійська
Реформа корпоративного управління дозволить підвищити ефективність менеджменту державними активами, - Глава Уряду
14.06.2017 | 16:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Започаткована Урядом реформа корпоративного управління, яка передбачає введення незалежних органів управління стратегічними державними активами, дозволить підвищити ефективність державного менеджменту і одночасно визначити сектори, де приватизація чи концесія стала б найбільш прийнятним способом збереження власності. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час конференції в Українській академії корпоративного управління у середу.

"Питання корпоративного управління має важливе значення. За останні декілька років ми досягли певного прогресу, проте його недостатньо", - сказав Прем'єр-міністр.

Він додав, що очевидним досягненням корпоративного менеджменту в держсекторі є реформа НАК "Нафтогаз України", і вона вже служить прикладом для перетворень в інших держхолдингах.

Разом з тим, підкреслив Глава Уряду, не всім держкомпаніям потрібен саме такий шлях розвитку. Більшість підприємств, а це понад 70% з 3,5 тис., доцільно виставити на прозорий продаж чи передачу у концесію – приватним власникам.  Ефективна приватизація чи інша форма управління, впевнений Прем’єр-міністр, стимулюватиме залучення інвестицій і створення нових робочих місць. 

 

 

 

версія для друку