українська російська англійська
Нацполіція взяла участь у Першому Глобальному саміті з кібербезпеки
14.06.2017 | 19:36
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 червня, у Києві, розпочав роботу дводенний міжнародний саміт присвячений новітнім розробкам у сфері кібербезпеки та обговоренню актуальних питань у цій сфері. Представництво української сторони під час конференції очолив заступник начальника департаменту кіберполіції Національної поліції України Віталій Чубаєвський.

Global Cybersecurity Summit 2017 (GCS2017) відбуватиметься 14 та 15 червня у Києві. Участь у ньому беруть понад 500 фахівців з кібербезпеки.

Під час заходу учасники обговорюватимуть найактуальніші теми з кібербезпеки: використання інноваційних технологій у цій галузі, передові практики, новітні досягнення та інновації систем захисту у різних сферах.

Представники департаменту кіберполіції Національної поліції України на чолі із заступником начальника департаменту Віталієм Чубаєвським також були запрошені до участі.

Під час конференції українські поліцейські матимуть змогу ознайомитись з передовим міжнародним досвідом та в подальшому використовувати нові можливості для забезпечення безпеки в українському кіберпросторі.

Крім того, практичну допомогу у діяльності саміту надають курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціалізацією «протидія кіберзлочинності».

 

версія для друку