українська російська англійська
За п'ять місяців 2017 року Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області забезпечило відшкодування втрат на понад 10 млн грн
15.06.2017 | 09:35
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня – травня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 10 млн грн.

За результатами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань, вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та склали протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

Економічного ефекту на загальну суму майже 5 млн грн вдалося досягти від впровадження 29 пропозицій, які надали фахівці управління за результатами державних фінансових аудитів.

За недотримання законодавства 24 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, які  підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 9 млн грн.

 

 

версія для друку