українська російська англійська
Аудитори Запоріжжя за січень - травень 2017 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 30 млн грн
15.06.2017 | 12:38
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січнятравня 2017 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 30,4 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, місцевого самоврядування, підприємств та установ прийняли 31 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 8 досудових розслідувань та вручили 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення, у 24 випадках застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами і зменшення бюджетних асигнувань.

За недотримання законодавства 44 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 21,3 млн грн.

версія для друку