українська російська англійська
Прем'єр-міністр у Запоріжжі: Ми відкриваємо новий перевантажувальний термінал - це доказ відновлення економіки
15.06.2017 | 12:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках робочої поїздки до Запорізької області взяв участь у церемонії відкриття перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП "Нібулон" у с. Біленьке. Підприємство зведено в кооперації з Європейським інвестиційним банком. Коментуючи подію, Глава Уряду підкреслив, що відкриття такого потужного підприємства, свідчить про відновлення економіки й дає надію на те, що подібних об’єктів буде дедалі більше.

Глава Уряду нагадав, що агросектор – один з рушіїв розвитку держави, адже формує понад 12% вітчизняного ВВП і забезпечує роботою кожного 6-го працюючого українця. "Використовуючи такі можливості, потрібно у подальшому завойовувати зовнішні ринки, забезпечувати наш внутрішній ринок високоякісною українською продукцією, - сказав Глава Уряду. - Я мрію про те, щоб у нашій країні зростала заробітна плата, щоб наша країна займала лідируючі позиції у світі на багатьох ринках. Ми маємо прекрасні перспективи для перетворення України в економічно сильну і соціально справедливу країну. Будемо все робити для того, щоб національна економіка розвивалася, і ви на своєму власному житті, доходах відчували, що Україна йде вперед".

У ході церемонії відкриття Прем'єр-міністр натиснув символічну кнопку запуску терміналу. Під час заходу відбулося також урочисте підписання кредитної угоди з Міжнародною фінансовою корпорацією на загальну суму 100 мільйонів доларів США. Глава Уряду також ознайомився з виробничими потужностями перевантажувального терміналу та комплексом очисних споруд.

 

 

версія для друку