українська російська англійська
На кожен факт безпідставного нарахування громадянам боргу за житлово-комунальні послуги має бути жорстка реакція, - Павло Розенко
15.06.2017 | 17:33
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

На кожен факт безпідставного нарахування громадянам боргу за житлово-комунальні послуги має бути жорстка реакція. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко і дав відповідні доручення главам ОДА.

«Хочу звернути увагу на ті факти, коли постачальники послуг починають вигадувати якісь борги людям, котрі отримують субсидії перед постачальниками послуг. У минулому році ця історія була особливо критичною в Одеській області з «Одесагазом, - сказав Павло Розеко у ході селекторної наради. - Жодних підстав у підприємств включати якісь борги по субсидіях в платіжки громадянам немає – це шахрайство, це порушення чинного законодавства. Прошу голів ОДА особисто звернути на це увагу. Якщо такі ситуації будуть, реакція обласної влади має бути жорсткою. Також прошу негайно інформувати і Кабінет Міністрів України, і звертатися безпосередньо до НРКЕКП, щоб відповідна реакція від регулятора, який здійснює нагляд за діяльністю цих організацій і виконанням ними умов ліцензій, також була».

 

версія для друку