українська російська англійська
Павло Розенко про ефект від підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн: Ми маємо суттєве поповнення бюджетів усіх рівнів
15.06.2017 | 18:02
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Внаслідок підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень відбулося суттєве поповнення бюджетів усіх рівнів. Про це у ході селекторної наради повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Довідково. Рішення про підвищення мінімальної зарплати було ухвалено Урядом Володимира Гройсмана наприкінці 2016 року і стало складовою бюджетного процесу 2017 року. Воно  стало стимулом для росту показника середньої заробітної плати, яка за підсумками цього року має становити понад 7 тис. грн.     

Наразі, за словами Павла Розенка, надходження від ПДФО до зведеного бюджету з початку року склали понад 62 млрд грн, що на 35% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Станом на сьогодні, до державного бюджету вже надійшло 5,5 млрд військового збору, що на 31% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Надходження від ЄСВ складають 67 млрд грн, що на 17 млрд грн (33%) більше, ніж за аналогічний період минулого року і на 18% більше, ніж навіть ми планували», - повідомив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку