українська російська англійська
Тетяна Слюз провела робочу зустріч щодо співпраці у рамках програм технічної допомоги, що фінансуються Європейською комісією
15.06.2017 | 19:14
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

15 червня 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз провела робочу зустріч з експертами агентства Expertise France та представником Міністерства економіки та фінансів Франції з метою обговорення перспектив співпраці у рамках програм технічної допомоги, що фінансуються Європейською комісією та спрямовані на управління державними фінансами в Україні.

 Першочерговим завданням зустрічі стало визначення стратегічних пріоритетів Казначейства з тим, щоб французькі експерти, могли запропонувати найбільш актуальний, чітко та зрозуміло окреслений проект для подальшої його успішної реалізації. 

Тож, спілкуючись з Головним фінансовим інспектором Міністерства економіки та фінансів Франції пані Данієль Лажумар, експертом агентства Expertise France пані Алісою Розановою та керівником економічного відділу Посольства Франції в Україні паном Вінсентом Пренго Тетяна Слюз детально ознайомила їх із системою казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. Зокрема, зупинилась на питаннях регулювання та контролю за платіжним балансом, розкрила сутність планування показників системи доходів та видатків державного бюджету та ознайомила з широким спектром аналітичної роботи, що здійснюється Казначейством.

Окремо під час зустрічі обговорено питання нормативно-правового регулювання управління фінансами та приведення законодавства України  з бухгалтерського обліку і звітності до міжнародних стандартів.

Для експертів агентства Expertise France, питання з якими стикається Казначейство в Україні у своїй щоденній діяльності виявились знайомими,  більшість з яких вдалося вирішити шляхом запровадженням ряду технічних заходів, а також інституційними змінами, а саме: створенням Агентства з управління боргом. Крім того, експерти поділилися й досвідом щодо інших успішних проектів у сфері управління державними фінансами, що міг би бути використаний в Україні.

В цілому під час зустрічі було досягнуто попередньої домовленості про налагодження тісної співпраці в реалізації проектів технічної допомоги з агентством Expertise France та активізації роботи над спільними проектами.

версія для друку