українська російська англійська
Ріст економіки та добробуту людей поверне молодь в Україну, - Володимир Гройсман
16.06.2017 | 12:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Взятий Кабінетом Міністрів України курс на відродження економіки та покращання добробуту людей шляхом збільшення доходів та створення нових робочих місць стане вагомим аргументом для молодих українців, які нині шукають можливостей самореалізації за межами України, повернутися на батьківщину. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами в Києві.

Глава Уряду відвідав 10-й щорічний молодіжний форум освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії», і закликав молодих фахівців активно долучатися до процесів розвитку держави.

«Що потрібно молодій людині сьогодні? Знайти роботи за фахом і отримати належний рівень зарплатні, - сказав Глава Уряду. - Чому я завжди говорю про зростання економіки, конкурентність, додану вартість всередині держави і гідну заробітну плату? Людина, яка працює, має отримувати заробітну плату, яка є достатньою, аби забезпечити свої потреби. Ми працюємо над цим. Ми в січні установили 3200 грн як показник мінімальної зарплати, по року середня зарплата буде вже біля 7 тис. Цей той шлях, який ми маємо пройти. І в структурі собівартості кінцевої продукції праця має займати більшу питому вагу, ніж зараз. Це буде вагомий аргумент, аби молоді люди поверталися в Україну».

Прем’єр-міністр підкреслив, що ці речі – взаємопов’язані. «Саме тому нам потрібен стійкий економічний ріст. І ми маємо всі можливості, аби Україна за економічним розвитком посідала лідируючі позиції  в світі», - підкреслив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку