українська російська англійська
Величезну роль для успішних реформ та професіоналізації Збройних Сил відіграють навчальні заклади, - Степан Полторак
16.06.2017 | 13:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Величезну роль для успішних реформ та професіоналізації Збройних Сил України відіграють навчальні заклади. Про це сьогодні, 16 червня, розповів Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час урочистостей з нагоди випуску в Національному університеті оборони імені Івана Черняховського.

«Величезну роль для успішних реформ та професіоналізації Збройних Сил України відіграють саме навчальні заклади. Ми заплатили дуже велику ціну за те, що у навчальних закладах ще кілька років тому в основному отримували лише теоретичні знання, — сказав Міністр оборони України Степан Полторак. — Проте ми дуже швидко навчилися воювати. Сьогодні ми змінили систему підготовки і програми підготовки практично в усіх навчальних закладах, ми змінили систему підготовки рядового складу».

Водночас глава вітчизняного оборонного відомства наголосив, що ще дуже багато треба зробити у питаннях підготовки і створення сержантського корпусу, адже це категорія військовослужбовців, яка відіграє дуже серйозну і значну роль в розбудові Збройних Сил України.

 

версія для друку