українська російська англійська
Арсен Аваков: На вулиці має бути тільки одна сила - Нацполіція
16.06.2017 | 13:15
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

На вулиці має бути тільки одна сила – Нацполіція. Про це сьогодні, 16 червня, повідомив Міністр внутрішніх прав Арсен Аваков під час наради у МВС.

«У нас немає ніяких теплих зв'язків та індульгенцій з об’єднаннями, які вчиняють заворушення на вулицях. Політичний діалог є з усіма, але переходити межі ми не дозволимо нікому. Ця позиція абсолютно чітка та зрозуміла», - наголосив міністр внутрішніх справ.

Глава МВС також нагадав, що привласнення назви «поліція» будь-якими угрупуваннями – неприпустиме.

«По всій країні є громадські організації та охоронні фірми, які називають себе  «поліція». Деякі обласні ради вже почали відкликати ці назви. Це стосується всіх охоронних організацій, які намагаються протиставити себе поліцейським, намагаючись отримати владу. Керівники поліції на місцях мають вивчити їх роботу та доповісти главі Нацполіціі. На ваш рапорт МВС буде вирішувати, які охоронні фірми позбавити ліцензії», - додав він.

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков направив до Міністра юстиції Павла Петренка лист з проханням вжити всіх законних заходів для приведення у відповідність до закону назв громадських організації та комунальних підприємства, які у своїх назвах використовують слово «поліція» і, тим самим, порушують норми Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

 

версія для друку