українська російська англійська
Делегація Командування Сухопутних військ Збройних Сил України відвідала Республіку Болгарія
16.06.2017 | 14:06
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

З 13 по 16 червня відбувся візит делегації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України на чолі з командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України до Республіки Болгарія.

В рамках візиту командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Попко зустрівся з командувачем Сухопутних військ Республіки Болгарія генерал-майором Міхаілем Поповим. Сторони обговорили питання обміну досвідом з підготовки сухопутних військ Збройних сил обох держав, визначення перспективних напрямів військового співробітництва.

Також під час відвідування військового санаторію “Калероя” ЗС Республіки Болгарія генерал-лейтенант Сергій Попко зустрівся з військовослужбовцями Збройних Сил України, які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції та проходять реабілітацію у цьому медичному закладі. Пораненим бійцям було вручено почесні відзнаки Командувача Сухопутних військ ЗС України.

Також з українською делегацією зустрівся начальник Генерального штабу ЗС Республіки Болгарія генерал-лейтенант Андрій Боцев, який підкреслив важливість розширення відносин між Болгарією і Україною в галузі підготовки та участі в спільних навчаннях і тренуваннях.

У свою чергу генерал-лейтенант Сергій Попко подякував болгарській стороні за турботу до українських військовослужбовців, які продовжують лікування та реабілітацію в лікарні Військово-медичної академії в м. Хісар. 

Окрім того, члени української делегації спостерігали за ходом проведення навчання “STRIKE BACK-2017”, яке проходить на базі тренувального центру ЗС Республіки Болгарія “Корен” в м. Хісарі.

 

.

версія для друку