українська російська англійська
У Мінмолодьспорту відбулося засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України
16.06.2017 | 15:44
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

15 червня під головуванням Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова відбулося засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Премія присуджується щорічно, за діяльність протягом попереднього року.

У 2017 році членами Комітету з присудження Премії, до якого входять представники громадських організацій, Уряду, ЗМІ та Мінмолодьспорту, розглянуто пропозиції щодо номінантів. Відповідні подання направлялися до Мінмолодьспорту громадськими об’єднаннями та їх відокремленими підрозділами, райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування, благодійними організаціями, місцевими засобами масової інформації.

"Минулого року нам вдалося суттєво підняти престиж цієї Премії, збільшити суму виплат з 3200 до 50 000 тис. грн. Премія Кабінету Міністрів присуджується молодим особам віком до 35 років за особливі досягнення, які сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету у восьми номінаціях. Цього року подана рекордна кількість заявок – 265”, - підкреслив Міністр Ігор Жданов.

Відкритим голосуванням членами Комітету прийнято рішення про висунення 20 кращих  кандидатів на присудження Премії за досягнення у 2016 році. Також схвалено проект розпорядження КМУ "Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України", який буде направлений на розгляд Уряду.

З метою забезпечення прозорості в організації процесу присудження Премії Міністерством здійснювалася онлайн-трансляція засідання Комітету на власному Youtube каналі  та сторінці Facebook.

Довідково

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 „Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України” Мінмолодьспорт здійснює прийом заявок на здобуття Премії, а також організаційно забезпечує роботу Комітету з її присудження. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидатів на присудження Премії за попередні роки.

 

версія для друку