українська російська англійська
Сергій Яровий: Порядок під час масових заходів має забезпечуватися без застосування старих силових методів
16.06.2017 | 16:46
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Порядок під час масових заходів має забезпечуватися без застосування старих силових методів. На цьому перший заступник Міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 16 червня, під час наради керівництва МВС, Нацполіції, очільників обласних ГУНП та патрульної поліції.

За словами Сергія Ярового, завдання українських правоохоронців ускладнюються за рахунок сучасних викликів – війни на сході, непростої кримінальної ситуації і дестабілізації в середині країни різними силами. «Ситуація розхитується з будь-якого приводу, з будь-яким забарвленням, з захопленнями обладміністрацій, події в Дніпрі тощо. Це все вносить дисбаланс у нашу роботу», – підкреслив перший заступник глави МВС.

Водночас він акцентував увагу на зміні методів роботи блоку громадської безпеки. «Відходьте від старих шаблонів і силових методів. У нас є нові дієві напрацювання. Це зокрема, застосування тактичних та антиконфліктних груп», – зазначив Сергій Яровий і нагадав позитивний досвід минулого року під час Хресної ходи у столиці.

Окремо Сергій Яровий наголосив на ефективності нового інструменту поліцейських під час масових заворушень – антиконфліктних груп, які починають діалог з активістами і приймають на себе всі емоції.

Перший заступник глави МВС закликав керівників обласних підрозділів поліції приділяти максимальну увагу будь-яким, навіть незначним і малочисельним на перший погляд, масовим заходам і взаємодіяти з місцевою владою та громадськими організаціями.

 

версія для друку