українська російська англійська
Інструктори 184-го Навчального центра завершили чергові курси за латвійською програмою підготовки сержантів
17.06.2017 | 14:28
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У 184-ому Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершився шостий цикл курсів з підготовки українських інструкторів у рамках Об'єднаної багатонаціональної підготовчої групи (JMTG-U) за участі військовослужбовців Національних збройних сил Латвії. Після завершення курсів 24 випускники отримали сертифікати.

«Це вже шості курси, що проводяться за тісного співробітництва з нашими латвійськими колегами. І це великий внесок в розвиток та становлення української армії, – розповів заступник начальника 184-го Навчального центру по роботі з особовим складом підполковник Володимир Безбородов. – Загалом, за цей час було підготовлено понад півтори сотні українських інструкторів, які тепер будуть навчати курсантів тут, у 184-му Навчальному центрі».

На заходах з нагоди завершення курсів був присутній командир Школи сержантів Національних збройних сил Латвійської республіки підполковник Рейніс Башко, а також латвійські військовослужбовці, які проводили курси для українських інструкторів.

«Головною метою цих курсів було дати інформацію, знання та навички, щоб вони могли самостійно проводити заняття. Ми продемонстрували, як ми це робимо в Латвії. Сподіваюся, що наш приклад буде гідним, щоб його перейняти. Ми ділимося досвідом і намагаємось допомагати своїм колегам», – розповів Головний старшина Школи сержантів старшина Ілмарс Вейде.

Молодший сержант Андрій Гринджола був визнаний кращим на курсі за зразкове навчання та виконання практичних завдань. Про навчання він висловлюється виключно позитивно, зазначаючи, що особливу увагу латвійські військовослужбовці приділяють практичним заняттям.

«Найкращим для мене є те, що головним принципом під час навчань було не просто читання лекцій, а постійні практичні заняття, – поділився враженнями Андрій. – Нам показали, що кращий шлях навчання не просто теорія, а наочна демонстрація того, що потрібно засвоїти, і постійна практика в цьому».

 

версія для друку