українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем медичного працівника
18.06.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Вітаю усіх працівників системи охорони здоров’я з професійним святом!

Медик, безумовно, є однією з найавторитетніших, найпотрібніших і найскладніших професій. В усьому світі медичних працівників шанують за те, що вони обрали для себе шлях гуманізму і самовідданого служіння ближнім. Від Вашої праці залежить найголовніше – життя і здоров’я людини.

Українські медики – висококваліфіковані фахівці, що користуються повагою у світовому медичному співтоваристві та здатні виконувати найскладніші професійні завдання. На жаль, їх праця часто залишається недооціненою і вони змушені працювати в умовах, які не відповідають рівню їх досвіду. Уряд запроваджує масштабну реформу системи охорони здоров’я, яка торкнеться всіх рівнів. Ми змінимо ситуацію, і українці отримуватимуть якісні медичні послуги, а медичні працівники – гідну винагороду за свою працю.

У цей день хочу віддати особливу шану нашим військовим медикам, які рятують бійців і громадян на сході країни. Ваші мужність, самовідданість і високий професіоналізм заслуговують на слова щирої вдячності. Українська військова медицина переживає стрімкий розвиток, і завдання Уряду – забезпечити належні інституційні умови для роботи військових медиків, адже це питання життя і здоров’я наших захисників і громадян.

Висловлюю вдячність українським медикам за щоденну копітку працю! Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, нових професійних звершень та особистих перемог!

 

Прем’єр-міністр України                                                         Володимир Гройсман

 

версія для друку