українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд розпочав процес активної підготовки до осінньо-зимового періоду, опалювальний сезон 2017-2018 пройде стабільно
19.06.2017 | 10:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України розпочав активну підготовку до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, є план проведення відповідних робіт на рівні держави та на місцях, і наразі є всі підстави говорити про те, що майбутній опалювальний сезон пройде стабільно й спокійно. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи спеціальну селекторну нараду з головами облдержадміністрацій.

«Сьогодні (19 червня)  проводимо селекторну нараду з питань підготовки України, всього паливного комплексу до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Минулого року, як би нас не лякали, ми підготувалися до опалювального сезону. Він завершився 15 квітня. Ми провели серйозну роботу з накопичення ресурсів, проведення ремонтних робіт, аби пройти зиму. І наступний опалювальний сезон пройдемо стабільно й якісно», - запевнив Глава Уряду.

Разом з тим, він підкреслив, що необхідно провести всі заплановані заходи. «Урядом схвалено план підготовки, по регіонах є рішення, затверджені місцевими радами, але рішення - це папірець, а має бути серйозна робота, організована на місцях», - зазначив Володимир Гройсман й додав, що часу для проведення всіх робіт достатньо.   

 

версія для друку