українська російська англійська
Глава Уряду вимагає повного виконання програми установки лічильників енергоресурсів в регіонах
19.06.2017 | 11:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає повного виконання програми установки лічильників енергоресурсів в рамках підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років, оскільки це є єдиним способом реальної оцінки споживання енергоресурсів та оплати за них. Про це Глава Уряду сказав під час спеціальної селекторної наради з головами облдержадміністрацій.

У ході засідання представники місцевої влади доповіли про стан виконання плану установки лічильників, і згідно з поданою інформацією 100% виконання планів забезпечать не всі регіони. 

«Коли ми все обліковуємо, ми ж знаємо, скільки ми споживаємо, - сказав Глава Уряду. - Я розумію, що не всі хочуть це виконувати, бо в мутній воді, можна щось робити. Але це неприпустимо».

При цьому Глава Уряду не виключив кадрових рішень щодо голів областей за провал програми встановлення лічильників та ведення обліку споживання енергоресурсів в регіонах. Зокрема, спілкуючись з головами декількох областей, де план установки лічильників виконано менш ніж наполовину, Володимир Гройсман зазначив, що в разі невиконання завдань без об’єктивних причин вони «підуть у відставку».

 

версія для друку