українська російська англійська
Степан Полторак: Наразі між Україною та Францією вибудовується нова якість оборонної співпраці
20.06.2017 | 12:10
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У рамках візиту до Франції Міністр  оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з Міністром оборони Французької республіки Сільві Гулар.

У ході зустрічі сторони обговорили безпекову ситуацію в Україні та довкола її кордонів, а також питання поглиблення оборонної співпраці між Україною та Францією.

Міністр оборони України запросив Міністра оборони Франції відвідати Україну з офіційним візитом.

«Співробітництво між нашими країнами має дуже важливе значення, тим більш у сфері оборонного співробітництва. Тому маємо можливість значно активізувати роботу між нашими відомствами», - зауважив Степан Полторак.

Міністр оборони України зазначив, що для України важлива система інтегрування Збройних Сил в НАТО через спільні навчання та робота у сфері військово-промислового комплексу, яка вже успішно ведеться.

У той же час Міністр оборони Французької республіки наголосила, що  французька сторона готова для поглиблення співробітництва та обговорення подальших перспектив співпраці.

«Ми без сумніву підтримуємо Україну, бо ваші героїчні воїни у 21 столітті мусять  виборювати незалежність країни зі зброєю в руках, і це дуже важливо», - підкреслила Міністр оборони Франції Сільві Гулар.

 

версія для друку