українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Укравтодор готує загальнодержавну Стратегію розвитку українських доріг, і такий документ має бути на місцях - на рівні областей
20.06.2017 | 13:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Державне агентство автомобільних доріг України наразі готує загальнодержавну Стратегію розвитку доріг на середньострокову перспективу, і подібні плани мають згодом з’явитися на місцевому рівні – в кожній області країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України  Володимир Гройсман під час перевірки стану поточного та середнього ремонту автодороги М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине в Кіровоградській області.

Глава Уряду відвідав область в рамках інспекційної поїздки центральними регіонами країни.

«Зараз «Укравтодор» робить Стратегію доріг – і раніше такого системного документа не було. Зараз завдання аби такий план був по кожній області, аби системно підходити до робіт щороку, - сказав Глава Уряду. - З наступного року ми запускаємо Дорожній фонд, матимемо системне фінансування і відповідальність за використання ресурсів».

При Цьому Глава Уряду підкреслив, що вже зараз бачить зміни в організації робіт та формуванні дорожнього господарства в цілому. «Робота організована більш системно, маємо  нову проектно-кошторисну документацію, нову якість техніки й технологій», - сказав Володимир Гройсман і додав, що контроль виконання завдань також має бути на високому рівні. 

 

версія для друку