українська російська англійська
З початку року кадастрові реєстратори Запорізької області зареєстрували в Державному земельному кадастрі більше 7 тисяч земельних ділянок
20.06.2017 | 14:18
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Найпопулярнішими послугами на сьогодні є надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок.

Від початку року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Запорізької області прийняли 9250 заяв про реєстрацію земельних ділянок, з яких вже зареєстрували 7357 земельних ділянок. Також внесено 519 змін до відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки, виправлено 950 технічних помилок, допущених при веденні Державного земельного кадастру.

Окрім того, фахівці землевпорядної служби Запорізького регіону підготували і видали 14255 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше громадян отримали дану послугу на території Запорізького району та м.Запоріжжя (2554 витяги), Мелітопольського (1783 витяги) та Токмацького (727 витягів) районів Запорізької області.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку