українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Деякі політичні партії, які пройшли в Парламент під гаслами європейської інтеграції, дуже швидко забули про свої обіцянки
20.06.2017 | 15:11
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Після отримання «безвізу» перед Україною стоїть амбітна мета – імплементація Угоди про асоціацію з ЄС, і це завдання для всіх. Про це під час прес-конференції регіональним журналістам сказала Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем`єр-міністр зазначила, що зараз на розгляді Верховної Ради перебувають десятки «євроінтеграційних» законопроектів, ухвалення яких є нашим зобов`язанням у рамках Угоди. «Разом з тим уже ухвалено низку важливих законів, зокрема, № 0906, який зробить наші продукти якіснішими і безпечнішими з одного боку, а з іншого – виведе їх на ринки Європейського Союзу і ринки третіх країн. Також тішить ухвалення екологічного законодавства і законодавства, що регулює ринок електричної енергії», – сказала вона.

«Але самого ухвалення документів замало, – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе, – далі маємо виконати велику роботу з імплементації цього законодавства, і тут роботи вистачить на всіх». На її думку, надзвичайно важливу роль у євроінтеграційних процесах відіграють засоби масової інформації.

Окрім цього, Віце-прем`єр-міністр звернула увагу на недостатню інституційну спроможність виконавчої та законодавчої влади в частині євроінтеграції. Окремо вона наголосила на довготривалості, невпорядкованості та подекуди низькій якості здійснення перекладів актів права ЄС. Нещодавно ухвалений новий Порядок здійснення перекладу українською мовою актів Європейського Союзу, на думку Віце-прем`єр-міністра, має вирішити проблему.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо ефективності Верховної Ради в частині євроінтеграції, Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що деякі політичні партії, які пройшли у Парламент під гаслами європейської інтеграції, дуже швидко забули про свої обіцянки.

версія для друку