українська російська англійська
Україна бере участь у "Експо-2017"
20.06.2017 | 15:35
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Цьогоріч Україна вперше за більше ніж 5 років стала учасником Міжнародної спеціалізованої виставки «Експо-2017», яка проходить у м. Астана, Казахстан, з 10 червня по 10 вересня. Її відвідувачами є більше 5 мільйонів людей зі 100 країни світу та 10 міжнародних організацій. 

До створення Національного стенду України долучилися Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження і Торгово-промислова палата України.  В рамках «Експо-2017” українські підприємства презентують свою продукцію та послуги у галузі відновлювальної та альтернативної енергетики на міжнародному рівні, а також мають змогу налагодили партнерські відносини з провідними компаніями в енергетичній сфері.

«Експо-2017» відвідала українська урядова делегація на чолі з Геннадієм Зубком, Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за участі Наталії Микольської, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгового представника України, щоб 15 червня взяти участь у святкуванні  Національного дня України на «Експо-2017».

Крім цього, делегація долучилася до Міжнародного бізнес-форуму: «Україна-Казахстан: Нові горизонти економічного співробітництва», що був присвячений інвестиційному та експортному потенціалу України у сфері відновлюваної енергетики, українським розробкам та технологіям у цій сфері. В рамках форуму були проведені зустрічі між представниками українських та казахстанських ділових кіл.

“Для України надзвичайно важливо показати  власний потенціал використання відновлюваних джерел енергії, зацікавити та мотивувати потенційних інвесторів – працювати в нашій країні. «Експо-2017» – це нагода налагодити конструктивний та тісний діалог між урядами країн, неурядовими організаціями, компаніями та громадянським суспільством стосовно забезпечення сталого розвитку енергетики та енергоефективності”,  - зазначила Наталія Микольська.

 

версія для друку