українська російська англійська
Рятувальники Сумщини отримали нову сучасну пожежно-рятувальну техніку
20.06.2017 | 15:46
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

20 червня голова Сумської ОДА Микола Клочко зустрівся з рятувальниками Сумщини та передав їм нову пожежну техніку. Вогнеборці отримали 4 сучасні пожежно-рятувальні автомобілі на базі шасі МАЗ, загальна вартість яких становить понад 15 млн грн. Загалом на покращення матеріально-технічного забезпечення ДСНС України в 2017 році державним бюджетом передбачено 600 млн грн.

«У цей важкий для країни час, коли наша держава знаходиться, фактично, у стані гібридної війни, Уряд та Президент знаходить можливості для того, щоб особовий склад Державної служби України з надзвичайних ситуацій був озброєний сучасною технікою. Я хотів би подякувати керівництву держави за те, що сьогодні автопарк сумських рятувальників поповнився новими пожежно-рятувальними автомобілями», - зауважив Микола Клочко.

У свою чергу начальник управління ДСНС України у Сумській області Геннадій Волик запевнив, що оновлення пожежної техніки значно підвищить боєготовність пожежно-рятувальних підрозділів всього Сумського регіону.

Після церемонії вручення техніки голова Сумської ОДА разом з представниками засобів масової інформації оглянули нові пожежно-рятувальні автомобілі.

Довідково

Пожежно-рятувальні автомобілі на базі шасі МАЗ – це сучасні повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності, які мають змогу доставляти до місця пожежі 4 тонни води та 400 кілограм піноутворювача, а також оснащені пожежним насосом високого тиску – до 60 л/с. Крім того, техніка обладнана основними необхідними засобами для організації роботи рятувальників безпосередньо на пожежі та забезпечує освітлення місця проведення робіт у нічний час.

Нові пожежно-рятувальні автомобілі поповнять парки І-го пожежно-рятувального загону м. Суми, Охтирського та Роменського гарнізонів області.

версія для друку